Silver partner
2
Роки досвіду
5
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
2
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • Park Lane
    800 000 $
    38 095 $/м²

    Колекторна вул., 15

    БЕЗ КОМІСІЇ Позняки
    виробниче приміщення
    21 м²
    1 міс. тому
    Вашій увазі пропонується готовий складсько-виробничий комплекс у Києві, лише 10 хвилин від метро Осокорки. Об’єкт ідеально підходить для виробництва, складу, логістики або готового бізнесу. Локація – Київ, зручний заїзд та хороша транспортна доступність. До метро Осокорки – близько 10 хвилин. Основні характеристики: Земельна ділянка – 21 сотка (3 ділянки по 7 соток) Підведені всі комунікації: вода, каналізація Офісні та складські приміщення Приміщення з ремонтом – готові до роботи Велика територія для паркування та відстою вантажного транспорту Додатковий бонус – виробничі лінії: ✔ Лінія виробництва серветок – повністю автоматизована, готова до запуску ✔ Лінія виробництва сухого ко...
    Рієлтор
  • Park Lane
    75 000 $
    833 $/м²

    Харківське шосе, 19-А

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Мега-сіті
    приміщення вільного призначення
    90 м²
    2012 рік побудови
    1 міс. тому
    ПРОДАЖ КАФЕ-ПЕКАРНІ 92 м² у ТЦ «Мега-Сіті» | 1 поверх | 75000 $ Продаж комерційного приміщення 92 м² у ТОК «Мега-Сіті» (Харківське шосе, 19). 1-й поверх. Потужний щоденний трафік. Готовий бізнес-формат. Локація, яка продає сама себе: поруч супермаркет «Велика Кишеня», офіси, густонаселений Харківський масив, стабільний потік клієнтів з Дарниці. Приміщення працювало як кафе-пекарня. Все вже зроблено за вас: ✔ якісний ремонт ✔ повноцінна кухня ✔ готова торгова зона ✔ розведена комерційна інженерія ✔ сигналізація ✔ 2 входи ✔ велика вітрина Заходь і запускай: кафе / кав’ярню / пекарню / магазин / салон / барбершоп / шоурум / сервіс. ЦІНА НИЖЧЕ РИНКУ
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.